{{item.title}} {{item.subtitle}}
{{item.total|number}} تومان
حذف
سبد خرید شما خالی است.

دوره ی تخصصی کارماسوزی - نسخه 1.1

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
انتقال به بخش دانلودها
کمی صبر کنید...

کارما یعنی نتیجه ی افکار، رفتار و گفتار ی که به افراد و جهان اطرافمان ارسال میکنیم و به شکل های مختلف به ما برمیگردد .کارما ها به صورت آگاهانه و ناآگاهانه تولید میشوند ، مثلا وقتی شما دست کودکی رو میگیرید و از خیابان عبور میدهید یک انتخاب آگاهانه است و کارمای آن نیز به شما برخواهد گشت .

بخش بزرگی از کارما ها ناخودآگاه هستند ، به همین خاطر است که شما نمیدانید اصلا چرا انقدر اتفاقات تلخ را تجربه میکنید یا چرا همیشه در رابطه یا کار شکست میخورید !!! چون این کارماها ناخودآگاه هستند .
( به همین دلیل در دانشسار ، شروع دوره های پاکسازی و خودشناسی ابتدا با پاکسازی ناخودآگاه ، آغاز میشود )

اما !!

بخش بزرگی از ذهن ما توسط ناخودآگاه مدیریت شده ، سیستم های حیاتی بدن از جمله قلب ، نبض ، جریان خون ، سیستم تنفس ، سیستم گوارشی و همه آنچیزی که ما را زنده نگه داشته است به صورت غیر ارادی به دست ناخودآگاه در بخش « لیمبیک » مغز مدیریت می شوند !

برای مثال : شاید زمانی که در شکم مادرمان بوده ایم ، مادر در شرایط نامساعدی بوده و ما را در استرس و نگرانی و ترس بدنیا آورده است ، در نتیجه بعد از تولد نیز نبست به محیط ، همچنان آشفته است ، و ما با این آشفتگی زندگی میکنیم ، و بزرگ میشویم . یا مثلا ، زمانی که کودک بوده ایم در کشورمان ، جنگ اتفاق افتاده است !!!!

طبیعتا ، این شرایط روی افکار ، رفتار و گفتار ما تاثیر میگذارد و ما با تولید انرژی منفی و ترس و نگرانی ، به بازگشت انرژی منفی بیشتر ، ترس و نگرانی بیشتر ، ناخودآگاه ، کمک میکنیم !!!


کارما میتواند از گذشته یا افراد دیگر یا از ضمیر ناخودآگاه جمعی ، به شما برسد . یعنی چه ؟؟


یعنی اگر پدربزرگ و پدرتان درگیر بیماری های قلبی ژنتیکی باشند ، شما نیز به صورت ژنتیکی درگیر این بیماری خواهید شد . اما ژنتیک به معنای سرنوشت غیرقابل تغییر نیست..

ژنتیک قابل تغییر است.

 چرا؟

« اپی ژنتیک » نشان داده است ، ژنِ شما ، روی سلولهای بدنتان تاثیر میگذارد و این سلول ها با توجه به سیستم و سبک زندگی شما ، هورمون های مورد نیازتان را ترشح میکنند .

مثلا اگر هورمون اُکسی توسین ترشح نمیکنید یا میزان آن بسیار کم است ، میتوانید با تغییر سبک زندگیتان ، شرایطی فراهم کنید که این هورمون ترشح شود . ( هورمونی که به هورمون عشق میشناسند و زمانی که ترشح میشود احساسی مشابه با زمانی داریم که عزیزانمان را در آغوش میگیریم . این هورمون علاوه بر حس تعلق و دوست داشتن ، به افزایش عزت نفس ، بهتر کار کردن سیستم های حیاتی بدن و ... نیز کمک میکند ) 

در نتیجه ، بیانِ ژن شما تغییر میکند و شما میتوانید به سادگی ژنتیک تان را با تغییر سبک زندگی تان به سبک زندگی سالم ، تغییر دهید !!

ژنتیک قابل تغییر است و پاکسازی و کارماسوزی در این راه شمارا یاری میکند .


برای دریافت اطلاعات بیشتر یا ثبت نام ، فرم پایین صفحه را تکمیل و ارسال نمایید . کارشناسان مجموعه ، کمتر از 24 ساعت با شما ارتباط خواهند گرفت . 

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...