{{item.title}} {{item.subtitle}}
{{item.total|number}} تومان
حذف
سبد خرید شما خالی است.

دوره بهبود عزت نفس

دوره تخصصی عزت نفس و رشد شخصی

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
انتقال به بخش دانلودها
کمی صبر کنید...

عزت نفس همان چشمه ایست که از درون می جوشد و شما را تبدیل به انسانی پر انرژی، خوش بین، با اعتماد بنفس، اهل عمل و در نهایت یک انسان ارزشمند می کند.


یکی از مهم ترین عواملی که عزت نفس فرد را از بین میبرد، فردی است که کودکی سالمی نداشته و در شرایطی بزرگ شده است که نیاز او به دیده شدن ،عشق، امنیت و شکوفایی ارضا نشده است.


از دیگر عواملی که عزت نفس را خاموش میکند، خودخوری و قضاوت خود است.

اگر اشتباهی کردید  یا در گذشته اتفاقی افتاده است که بابت آن خود را سرزنش میکنید و نمیتوانید از فکرتان بیرون کنید، شما مستقیما چشمه عزت نفستان را نشانه گرفته و آن را ذره ذره خشک می کند.از دیگر عوامل، حسادت و مقایسه خودتان با دیگران است!

هر اتم در این هستی بی کران، جایگاه مشخص و مهمی دارد و هیچ اتمی در حسادت با اتم دیگر به خودش آسیب نمیزند جز انسان ، این رفتار تنها باعث از بین رفتن عشق به خود، امید به زندگی، احساس شکرگزاری، سلامت روانی و ذهنی و در نهایت به خطر افتادن سلامت بدن شماست.


عزت نفس از مهم ترین مسایلی است که باید قبل از رفتن به مدرسه، در خانواده بیاموزیم و به سادگی میتوانم بگویم

عزت نفس همان چیزی است که اگر در انسان قبل از ورود به جامعه، شکل گرفته باشد، هیچ چیزی در بیرون برای او تهدید نخواهد بود چراکه عزت نفس داشتن یعنی:

 پذیرش آنچیزی که هستم و توانایی تشخیص آنچه به صلاح من است !!!


عزت نفس یعنی انتخاب درست،انسان هر لحظه در زندگی درحال انتخاب است و این انتخاب ها اورا به مسیر ها و مقصد های متفاوتی میرساند.روی عزت نفستان کار کنید تا بتوانید درست انتخاب کنید و

 مهم تر از آن به فرزندانتان بیاموزید تا احتمال بروز مشکلات و خطرات را ، مستقیما، کاهش دهید!!

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...