{{item.title}} {{item.subtitle}}
{{item.total|number}} تومان
حذف
سبد خرید شما خالی است.

دوره ی شفای رابطه

ساختن رابطه ی عاطفی سالم

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
انتقال به بخش دانلودها
کمی صبر کنید...

خشم ، اعتیاد ، شهوت های غیرقابل کنترل ، کنترلگری ، قربانی بودن و ... از نقاط ضعف خطرناک در روابط هستند ، که نیاز به راهکار های تخصصی و حل و فصل شدن دارند !! این دوره به شما کمک میکند به جای عمیق تر کردن مشکلات و نقاط ضعف ، آنها را بشناسید ، راهکار درمان را یاد بگیرید و روابطتتان را از تاریکی و سردی به گرمی و رضایت تبدیل کنید .

جواب کوتاه به این سوال این است » بله .

البته ، رابطه عاطفی فقط رابطه با جنس مخالف نیست . شما با خودتان ، خانواده تان ، حیوانات ، موجودات و محیط رابطه عاطفی دارید ، که این رابطه باید سازنده باشد . در غیر این صورت ، اولین کسی که سردرد های روابط ناموفق را مزه مزه خواهد کرد، خودتان هستید !!

اگر هر دو طرف در یک رابطه ، مثلا : مادر با فرزند ، زن و شوهر ، هر دو تغییر پذیر باشند ، هر رابطه ایی را می توان اصلاح کرد و بهشتی زیبا در آن خلق کرد.
اما اگر یکی از طرفین ، بخاطر غرور ، ترس یا هر علت دیگری تمایل به تغییر نشان ندهد ،
 تغییر شرایط رابطه سخت تر خواهد شد!


در چنین شرایطی یکی از افراد باید از خودگذشتگی کرده و روی رشد خودش از لحاظ فردی و شخصی ، ظرفیت پذیرش باور های دیگران ، خودسازی و درک بالا و ... کار کند ، تا بتواند شرایط نامناسب رابطه را متعادل نگه دارد . اگر فرد این از خودگذشتگی را انجام داد و طرف مقابل بعد از یک ماه همچنان ذره ایی تغییر نکرد ، میتوانید شروع به بازنگری در رابطه داشته باشید و انتخابتان را تغییر دهید .

این دوره برای خانواده هایی که فرزند دارند و چالش های مختلف در آنها بسیار است ،  واجب است .


خشم ، اعتیاد ، شهوت های غیر قابل کنترل ، کنترلگری ، قربانی بودن و ...

از نقاظ ضعف خطرناک در روابط هستند که نیاز به راهکار های تخصصی و حل و فصل شدن دارند!!


این دوره به شما کمک میکند به جای عمیق تر کردن مشکلات و نقاط ضعف ، آنهارا بشناسید ، راهکار درمان را یاد بگیرید و خودتان و روابطتتان را از تاریکی و سردی به گرمی و رضایت ، تبدیل کنید .

انتخاب با شماست.

برای اطلاعات بیشتر درباره دوره و یا ثبت نام ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد کنید . کارشناسان مجموعه در کمتر از 24 ساعت با شما ارتباط خواهند گرفت . 

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...