{{item.title}} {{item.subtitle}}
{{item.total|number}} تومان
حذف
سبد خرید شما خالی است.

دوره خودسازی بعد از جدایی

از {{model.count}}
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
تعداد
نوع
  • {{value}}
انتقال به بخش دانلودها
کمی صبر کنید...

در دوره « خودسازی بعد از جدایی » نه تنها ویژگی های یک رابطه سالم به شما آموخته میشود تا در انتخاب های بعدی دچار شکست نشوید ، بلکه شما توانایی این را بدست می آورید تا تنهایی تان را ارزشمند بدانید و دوست بدارید ! چراکه به شما می آموزیم چطور اولویت های زندگی تان را ، بر اساس اهداف و مسیر مورد نظرتان انتخاب کنید و چگونه از ورود به یک رابطه ناموفق دیگر ، رهایی یابید .

هیچوقت فکر نکنید فقط کسانی که از رابطه ی عاطفی شان بیرون آمده اند ، نیاز دارند دوباره خودشان را بشناسند و مروری دوباره روی برنامه ریزی زندگیشان داشته باشند !!

نکته:
اگر هنوز وارد رابطه ای نشده اید و تکلیفتان با خودتان و زندگیتان مشخص نیست ، دوره ی خودسازی بعد از جدایی برای شما نیز طراحی شده است.
نقطه اشتراک کسی که وارد رابطه نشده ، اما نکته بالا در موردش صادق است و کسی که طلاق گرفته ، در چیست ؟
درست است.
هر دو در آستانه ی یک انتخاب مهم هستند. این دو ، یک سوال مشخص و اصلی دارند و آن این است که:

حالا با زندگیم چیکار کنم؟


در دوره  خودسازی بعد از جدایی نه تنها ویژگی های یک رابطه سالم به شما آموخته میشود تا در انتخاب های بعدی دچار شکست نشوید ، بلکه شما توانایی این را بدست می آورید تا تنهایی تان را ارزشمند بدانید و دوست بدارید!

چرا که به شما می آموزیم چطور اولویت های زندگی تان را ، بر اساس اهداف و مسیر مورد نظرتان انتخاب کنید و چگونه از ورود به یک رابطه ناموفق دیگر ، رهایی یابید .


این دوره برای کسانی که از رابطه (ازدواج یا هر رابطه عاطفی دیگر) خارج شده اند ، واجب است .
فرد بعد از جدایی مثل طفل تازه بدنیا آمده ، است . این طفل نیاز به مراقبت بسیار دارد تا بتواند رشد کند و وارد مراحل بعدی زندگی شود .

بخاطر داشته باشید که جدایی یک فرصت برای بازسازی خویشتن است ، نه یک اتفاق تلخ که نمیدانید چرا برایتان اتفاق افتاده است !!

در مسیر دوره خودسازی بعد از جدایی ،

به مرور ، شکرگزار شرایط فعلیتان خواهید شد !

 چرا که چشمتان به روی حکمت و درس آن اتفاق ، باز شده است .

برای دریافت اطلاعات بیشتر از دوره یا ثبت نام ، فرم زیر را ارسال فرمایید . 

دوست دارتان ، پرین پاک

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...